Титов Врв 2019

Почитувани,

 

Планинарски Клуб „Љуботен“ – Тетово Ве поканува на

38то традиционалното искачување „Титов Врв 2019

на 25–26 мај (сабота-недела) 2019 година – Попова Шапка.

 

Во прилог Ви ја доставуваме поканата и програмата на настанот.

 

Го очекуваме Вашето присуство!

Срдечно,

ПРЕВЗЕМИ: pokana

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search